pn-pt: 8:30-15:30 +48 71-791-66-82 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Chronimy przed wyciekiem danych2

    SAFETICA 8
    ochrona przed wyciekiem danych

  • Chronimy przed wyciekiem danych

    Chroni przed wyciekiem danych i zarządza szyfrowaniem

Safetica Technologies to wiodący dostawca rozwiązan bezpieczeństwa IT w zakresie wewnętrznej ochrony firmowej sieci. Misją firmy jest eliminacja zagrożeń powodowanych wspólną przyczyną - czynnikiem ludzkim.

Celem Safetica jest eliminacja zagrozen wywołanych przez uzytkowników tak, by chronione przed nimi firmy i organizacje mogły sie skupic na prowadzeniu biznesu. Rozwiązania Safetica dostępne są w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

System może chronić małą sieć komputerową np.10 osobowe biuro księgowe lub dużą korporacje np.fabryka maszyn z oddziałami handlowymi i własnym biurem projektowym.

 

Wdrożenie i Audyt bezpieczeństwa IT

Chcesz gwarancji, ze konkurencja nie wykradnie Twoich danych?

Pewnosci, ze w firmowej sieci nie ma juz luk, którymi wyciekna dokumenty?

Przekonania, ze wydatkujesz budzet IT w optymalny sposób?

 

Nieograniczony dostep pracowników do wrazliwych firmowych danych czesto powoduje kłopoty. Zarzad nie wie, w jaki sposób sa one przetwarzane, ani gdzie i przez kogo przesyłane dalej. Safetica rozwiazuje ten problem przeswietlajac i raportujac wszystkie działania uzytkowników pracujacych z wrazliwymi danymi. Safetica ocenia tez ryzyko wystapienia incydentów bezpieczenstwa, ostrzegajac zarzad przed nieproduktywnymi i potencjalnie szkodliwymi działaniami pracowników.

KontaktAdres:

Supersystem.pl
Biuro Bezpieczenstwa IT
pl. Solidarności 1-3-5, 53-661 Wrocław
NIP: 949-054-28-29Kontakt:
tel. 71 791 66 82
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.